NAKLİYE UYGULAMASI

Nereden, Nereye Adreslerini Gir

Bir Saniyede Fiyatı Gör 👇🏻 

nakliye uygulaması-2

Eşya taşımayı kolaylaştıran yeni nesil nakliye uygulaması ile tanışmanın zamanı geldi! Anlık fiyat teklifi, ekstra hizmet seçenekleri ve hızlı sipariş oluşturma imkanıyla müşteri odaklı deneyimin keyfini çıkarın.

Eşya taşımayı kolaylaştıran yeni nesil nakliye uygulaması ile tanışmanın zamanı geldi! Anlık fiyat teklifi, ekstra hizmet seçenekleri ve hızlı sipariş oluşturma imkanıyla müşteri odaklı deneyimin keyfini çıkarın.

eşya-taşıma-3

Keyifli, hızlı ve zahmetsiz nakliye uygulaması!

Eşya taşıma ile ilgili ne kadar arayışta olursanız olun, günün sonunda sizin için en uygun taşımacıyı bulmak için geniş bir zaman harcayacak, akıllı telefonunuza olur olmaz nakliye uygulaması yükleyecek ve sonuç olarak sürpriz maliyetlerle karşılaşacağınız bir dünyaya adım atmak zorunda kalacaksınız.

Ama daha basit bir yolu olduğunu, nakliye uygulaması için harcayacağınız zamanı size geri verecek mükemmel bir taşıma deneyimiyle tanışmaya hazır mısınız?

Fiyatı Gör! Hakkımızda

Nakliye sizin için sorun mu?

Hayatınızın birçok anında eşyalarınızı bir yerde bir yere taşımak için nakliye hizmetine illa ki ihtiyaç duymuşsunuzdur.

Örnek verecek olursak;

  • Evinizdeki eşyayı yazlığınıza, arkadaşınıza ya da herhangi bir yere taşımak,
  • Yapı marketten uygun fiyata aldığınız ürünleri taşıtmak,
  • Mobilya mağazasından aldığınız ürünler için nakliyeye ihtiyaç duymak,
  • İkinci el aldığınız ürünü evinize taşıtmak,

Listeyi uzadıkça gidebilir, harika bir nakliye uygulaması ile nakliye sorununuzun çözümüne bir adım daha yaklaştığınızı söylesek?

Peki, nakliye uygulaması neler yapar?

Taşımacım yeni nesil bir nakliye uygulaması olarak ihtiyaç duyduğunuz taşıma hizmetini kolay bie şekilde sunar. Dakikalar içerisinde sipariş oluşturarak taşımanıza imkan sağlar. 

  • Motosiklet, Hafif Ticari (Doblo), Panelvan ve Kamyonet araç seçenekleri ile taşıyacağınız eşyanın kapasitesine göre araç seçimi yapabilir,
  • Sipariş esnasında anlık fiyatı görebilir ve ekstra hizmet seçeneklerini seçerek sürpriz fiyatlandırmalara maruz kalmaz,
  • Nakliye uygulaması üzerinden eşyalarınızın durumunu harita üzerinden canlı takip edebilir,
  • İsterseniz eşyanıza refakat edebilirsiniz!

Yeni nesil nakliye uygulaması Taşımacım

Gitgide dijitalleşen bir yaşam döngüsünde nakliye ve taşıma sektörünün gerçek bir yeniliğe ve dijital alanda temsilinde çeşitli sorunlar mevcut. Bu sorunların çözümüne yönelik olarak oluşturduğumuz yeni nesil nakliye uygulaması Taşımacım ile eşya taşıma sorunlarınıza yönelik tamamen müşteri ve taşıma odaklı bir deneyim sunuyoruz!

Kullanım Kolaylığı ve Esneklik:

Yeni nesil bir nakliye uygulaması olarak Taşımacım, sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu sayede herhangi bir teknoloji uzmanlığına sahip olmayan bireyler bile kolayca uygulamayı kullanabilirler. İhtiyaç duyulan taşıma hizmeti için sipariş oluşturmak veya siparişi takip etmek için gerekli adımlar basit ve anlaşılırdır. 

Hızlı ve Güvenilir Hizmet:

Taşımacım, kullanıcıların hızlı ve güvenilir taşıma hizmetlerine erişimini sağlamayı amaçlar. Kullanıcılar, uygulama üzerinden sadece birkaç adımda taşıma siparişi oluşturabilirler. Bu sipariş, en yakındaki ve uygun sürücüye sistemsel olarak hızla iletilir ve siparişinizle eşleştirilir. Siparişinizde belirttiğiniz tarih ve saatte eşya taşıma işleminiz güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Bu yeni nesil nakliye uygulamasında sürücüyle iletişime geçmek isterseniz telefon numaranız sistem tarafından maskelenir. Böylece güvenli ve hızlı bir hizmet almanız sağlanır!

 

Canlı Takip, İzleme ve Canlı Destek:

Taşımacım yeni nesil bir nakliye uygulaması olarak teknolojinin sunduğu tüm imkanları müşterileriyle buluşturur. Uygulama üzerinden taşıma hizmeti aldığınız  eşyaların konumunu, canlı takip özelliğiyle anlık olarak takip etme imkanına sahip olursunuz. Böylece bu özellik sayesinde eşyalarınızın güvenli olduğunu bilmenizi ve taşıma sürecinin ne durumda olduğunu gözlemlemenizi sağlar. Ayrıca uygulama üzerinde ve web sitemizde bulunan Canlı Destek kutucuğuyla 7/24 her türlü soru ve sorununuz için Müşteri Desteği alabilirsiniz!

Zaman ve Kaynak Tasarrufu:

Geleneksel taşımacılık ve nakliye yöntemleri uzun arayışlar ve hizmet sürecinde yaşanan sorunların çözümsüzlüğü ile devam ederken, ekstra maliyetler, uzun saatler ve beklenmeyen hasarlarla sonuçlanabilirken, yeni nesil nakliye uygulaması olan Taşımacım ile taşıma hizmeti daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilir. Zaman ve kaynak tasarrufu yaparak, zamanınızı daha verimli kullanmanızı sağlarken uygun fiyatlı taşıma seçeneği ile daha fazla özellikle donatılmış bir hizmet süreci satın almış olursunuz!

Uygulamayı Hemen Şimdi İndirin Hemen Şimdi İndirin

Uygulamamızı indirin!

Altta bulunan etiketlere tıklayarak uygulamamızı indirebilir, dilerseniz web uygulamamız üzerinden tarayıcınızdan kolayca sipariş oluşturabilirsiniz!