NAKLİYE FİYATLARI

Nereden, Nereye Adreslerini Gir

Bir Saniyede Fiyatı Gör 👇🏻 

nakliye hesaplama

Nakliye fiyatları konusunda web üzerinde şeffaf ve size ekstra maliyet çıkarmayacak bir fiyat bulmak hem zor hem de zaman alıcı bir araştırma gerektirir. Taşımacım nakliye fiyatları konusunda şeffaf, dürüst ve rekabetçi fiyatları anında sunar, sunulan fiyatlara ekstra ödemeler ve maliyetler kesinlikle çıkarmaz!

nakliye-fiyatları-2

Nakliye Fiyatları

Taşımacım nakliye fiyatları konusunda hassas ve müşteri memnuniyetini öne alan bir yaklaşım benimser. Tüm dijital altyapımız, güncellenen akaryakıt, köprü, tünel, vb. masraflar için anlık otomasyona dayalı bir anlık fiyatlandırma modeliyle örülüdür. İşte tam olarak bu yüzden Taşımacım nakliye fiyatları sipariş vermeye başladığınız anda anlık olarak görebileceğiniz bir sistemle belirlenir. Ekibimiz; uygun, şeffaf ve rekabetçi fiyatlar sunabilmek için tüm değişkenleri hesap eder ve hem müşterilerimiz hem de sürücülerimiz için en verimli ve uygun fiyatların oluşmasını sağlar!

Fiyatı Gör! Hakkımızda

Nakliye Fiyatları

Taşımacım nakliye fiyatları konusunda hassas ve müşteri memnuniyetini öne alan bir yaklaşım benimser. Tüm dijital altyapımız, güncellenen akaryakıt, köprü, tünel, vb. masraflar için anlık otomasyona dayalı bir anlık fiyatlandırma modeliyle örülüdür. İşte tam olarak bu yüzden Taşımacım nakliye fiyatları sipariş vermeye başladığınız anda anlık olarak görebileceğiniz bir sistemle belirlenir. Ekibimiz; uygun, şeffaf ve rekabetçi fiyatlar sunabilmek için tüm değişkenleri hesap eder ve hem müşterilerimiz hem de sürücülerimiz için en verimli ve uygun fiyatların oluşmasını sağlar!

Fiyatı Gör! Hakkımızda
nakliye-fiyatları-2

Nakliye fiyatları ile ilgili güncel sorunlar

Şimdiki zamanda neredeyse tüm işlerimizi dijital dünyada halledebileceğimiz ve yeni bir ürün alırken kararlarımızı, arama motorlarındaki edindiğimiz bilgilerle yapmak, neredeyse herkes için günlük bir alışkanlık oluşturdu. Herhangi bir arama motorundan nakliye fiyatları konusunda araştırma yaparken kesinlikle net, şeffaf ve dengeli bir fiyat skalası alamayacaksınız.

Nakliye fiyatları konusunda araştırma yaparken nelerle karşılaşabileceğinize madde madde bakalım;

  • Aramaya başlarken “Hemen fiyatı gör” yazılı reklamlara tıklayacak, ancak upuzun metinler ve açıklamalarla zamanınız giderken sonuçta fiyat almak için teklif almanız gerektiği ile ilgili bir bildirim alacaksınız.
  • İhtiyacınız olan mesafelerin nokta atışı bir fiyat almak istiyorsunuz. Ancak km bazlı fiyatlandırmalar ve ekstraların yazılmadığı fiyat skalaları ile karşılaşacaksınız.
  • Birebir fiyat alacağınız tüm sitelerde verdiğiniz sipariş sonrası çıkan ekstra ödemelere sinir olacak, aldığınız hizmetten pişman olacaksınız.

Listemizi uzatmak oldukça mümkün. İşte bu nedenle Taşımacım’ı rakiplerden ayıran en önemli özelliklerimizden birisi olan “Anlık Fiyatlandırma” modelimiz hakkında sizi daha fazla bilgilendirelim. 👇️

Taşımacım ile en doğru nakliye fiyatları

Taşımacım nakliye fiyatları konusunda gösterdiği hassasiyet ile müşterilerinin en net fiyat bilgisine sipariş esnasında ulaşmasını, hatta sipariş vermeden bile fiyatları göreilmesini sağlayan bir sipariş oluşturma ekranına sahiptir.

Nakliye fiyatları konusunda aklınızı karıştırmak yerine direkt olarak nihai fiyat ile karşılaşabileceğiniz bu sistemin avantajlarına göz atalım;

  • Anlık Otomasyon: Taşımacım nakliye fiyatlarını oluştururken günlük değişen tüm değişkenleri (petrol fiyatları, köprü geçişleri, vb.) an be an hesaba katar ve bu hesaplar aynı anda fiyat otomasyonunu oluşturan sisteme yansıtılarak seçtiğiniz adresler (teslim alma ve bırakma konumları) üzerinden güncel, tutarlı ve şeffaf fiyatları size sunar.
  • Verim Odaklı Fiyatlama: Nakliye fiyatları piyasada farklı farklı ve uç fiyatlara sahip olsa da Taşımacım %100 müşteri memnuniyeti, verimli ve sorumlu taşımacılık ilkeleri gereği tüm gelir ve giderlerin doğru hesaplandığı bir finansal anlayışla hareket eder. İşte bu nedenle “Verim Odaklı Fiyatlama” ilkemiz gereği nakliye fiyatları fahiş, kar odaklı ve şeffaf olmayan bir şekilde asla oluşturulmaz.

Doğru, şeffaf ve yaşadığımız toplum gerçeklerinden uzak olmayan bir nakliye fiyatları duruşuyla müşterilerimize, paydaşlarımıza ve iş ortaklarımıza en kabul edilebilir noktada durmak için her gün daha çok çabalıyoruz!

Taşımacım Nakliye Fiyatları Nasıl Alınır?

Taşımacım uygulaması üzerinden kolayca nakliye fiyatları alarak istediğiniz eşyanızı istediğiniz adrese taşıyabilir ve canlı olarak takip edebilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları ve daha fazlası için aşağıda bazı sorular ve cevaplarını sıraladık.

Taşımacım uygulaması üzerinden fiyat alabilir miyim?

Elbette. Taşımacım uygulamasını indirerek üye olun. Ardından teslim alma ve bırakma adreslerinizi girin. İşte tam bu bölümde eşyanıza göre aracınızı seçerken anlık fiyatları görebilirsiniz. Ayrıca yukarıda anlattığımız tüm işlemleri web sitemiz üzerinden de yapabilirsiniz. Sipariş oluşturmadan da teslim alma ve bırakma adresleriniz üzerinden güncel ve anlık fiyatlar alabilirsiniz.

Taşımacım’da nakliye fiyatları nasıl belirlenir?

Taşımacım’da nakliye fiyatları tamamen günlük olarak belirlenir. Petrol fiyatları, köprü, yol, tünel ücretleri, vb. tüm değişkenler titizlikle hesap edilir ve sistem otomasyonumuz sayesinde bu ücretler anlık olarak uygulamamıza saniye gecikmeden yansıtılır. Ayrıca km bazlı mesafeniz uygulamamızdan anlık olarak hesaplanır. Bu hesap mantığımız için Fiyatlandırma sayfamıza buradan göz atabilirsiniz.

 

Nakliye fiyatlarına taşıma ücreti dahil midir?

Hayır. Taşımacım sloganında da belirttiğimiz gibi tek elle eşyalarını taşıyabileceğin bir hızlı eşya taşıma uygulamasıdır. Eğer eşyalarını taşıyamayacağını düşünüyorsan, merak etmeyin sizi de düşündük elbette! Siparişinizi oluştururken konum ve araç seçimi aşamaları sonrası “ekstra hizmetler” bölümünden “kapıdan kapıya yardım” seçeneğini seçebilirsin. Ayrıca +1, +2 ve +3 yardımcı seçeneklerini seçerek daha fazla yardımcıya ihtiyacın olduğunu belirtebilirsin.

Nakliye fiyatlarını hemen görür, hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz!

Taşımacım’dan nakliye fiyatı almanın ne kadar kolay olduğunu anlatabilmiş olduğumuzu düşünüyoruz. Eğer sizde fiyatlamamızı merak ediyorsan uygulamayı indirerek deneyebilir, ya da sipariş vermeden web uygulamamız üzerinden nakliye fiyatlarımızı görebilirsiniz!

Uygulamayı Hemen Şimdi İndirin Hemen Şimdi İndirin

Uygulamamızı indirin!

Altta bulunan etiketlere tıklayarak uygulamamızı indirebilir, dilerseniz web uygulamamız üzerinden tarayıcınızdan kolayca sipariş oluşturabilirsiniz!