NAKLİYE HESAPLAMA

Nereden, Nereye Adreslerini Gir

Bir Saniyede Fiyatı Gör 👇🏻 

nakliye fiyatları

Nakliye hesaplama konusunda internet üzerinde yaptığınız birçok arama sonucunda kesin bir bilgiye ulaşma şansınız az olsa da bu konuda nokta atışı hesaplama yapan ve size özel olarak hazırlanan nakliye hesaplama yöntemiyle tanışabilirsiniz! Taşımacım nakliye hesaplama işlemini sipariş vermeden hem uygulamadan hem de web sitesi üzerinden kolayca yapmanızı sağlar!

Nakliye Hesaplama

Taşımacım uygulamasını kullanmaya başladığınız anda sipariş vermeseniz bile teslim alma ve bırakma adreslerini girerek net fiyatı anında görebilirsiniz. Nakliye hesaplama özelliğimiz anlık olarak tamamen girdiğiniz adresler üzerindeki taşıma ücretiniz size gösterir. Nakliye hesaplama işlemini 1 dakikadan az süre içerisinde yapabilir, eşyanıza en uygun aracı seçmeden önce tüm araçlar için ücretler anında gösterilerek net bir fiyat almış olursunuz.

Fiyatı Gör! Hakkımızda
nakliye-hesaplama-2
nakliye-hesaplama-2

Nakliye Hesaplama

Taşımacım uygulamasını kullanmaya başladığınız anda sipariş vermeseniz bile teslim alma ve bırakma adreslerini girerek net fiyatı anında görebilirsiniz. Nakliye hesaplama özelliğimiz anlık olarak tamamen girdiğiniz adresler üzerindeki taşıma ücretiniz size gösterir. Nakliye hesaplama işlemini 1 dakikadan az süre içerisinde yapabilir, eşyanıza en uygun aracı seçmeden önce tüm araçlar için ücretler anında gösterilerek net bir fiyat almış olursunuz.

Fiyatı Gör! Hakkımızda

Nakliye hesaplama nedene bu kadar zor?

Nakliye hesaplama yapmak için web üzerinden bir arama gerçekleştirdiğinizi varsayalım. Farklı farklı web sitelerinden birbirini tutmayan rakamlar, gerçeğe uyuşmayan şok edici fiyatlar ya da hiç çalışmayan altyapılardan fiyat almaya çalışacaksınız.

Nakliye hesaplma konusunda araştırma yaparken nelerle karşılaşabileceğinize madde madde bakalım;

  • Aramaya başlar başlamaz “Hemen hesapla!”, “Anında fiyat al!” gibi göz kamaştırcı mesajlarla süslenmiş web sitelerine denk geleceksiniz.
  • Birçoğundan fiyat almaya çalışırken sizden ayrıntılı bilgiler isteyecek ve zamanınızı harcadıktan sonra “Hesapla” butonuyla “Teklif alın” notuyla karşılaşacaksınız.
  • Tasarımıyla göz kamaştıran site size detaylı bilgiler sunarak nakliye hesaplama işini yapacak, bu hoşunuza gidecek ama gerçekte verdiği fiyat ile alakasının olmadığını onlarla iletişime geçtiğinizde anlayacaksınız.

Bu sorunları uzatmak mümkün. Ancak gerçek bir nakliye hesaplama yapabilmek için ihtiyacınız olanın ne olduğuyla ilgilendiğimiz için fazla uzatmadan çözüme odaklanalım! 👇️

Taşımacım ile nakliye hesaplama

İyi bir nakliye hesaplama yapmak, eşya taşıma sürecinin sorunsuz ve bütçenize uygun şekilde gerçekleşmesi için önemlidir. Taşıma maliyetinin doğru bir şekilde hesaplanması, taşıma şirketlerinden doğru fiyat teklifleri almanıza ve bu fiyatları hızlıca değerlendirebilmenize olanak tanır. 

Nakliye hesaplama Taşımacım için olmazsa olmaz bir öneme sahiptir. Hem uygulama hem de web üzerinden en doğru fiyatın oluşması her iki taraf için güven sağlar. Peki Taşımacım Nakliye Hesaplamayı nasıl yapar?

  • Anında Fiyatı Gör: Taşımacım nakliye hesaplamasını yaparken, müşterilerin anında fiyatı görmesini sağlayan bir sistemle çalışır. Tamamen müşterinin girdiği adresler arasındaki tüm değişkenleri (yakıt, tol, köprü, tünel,vb.) göz önüne alır ve saniyeler içerisinde hesaplamayı yaparak anında fiyatı görmesini sağlar.
  • Ekstra maliyet yok!: Nakliye hesaplama esnasında size sürpriz maliyetler çıkarmaz. Girdiğiniz adresler arasında taşıdığınız eşya araç seçiminize göre belirlenen bir fiyat kriterine sahiptir. Bu nedenle tüm süreç şeffaf, dürüst ve güvenli bir şekilde ekstra maliyet çıkmadan otomatik olarak yürütülür.

Taşımacım ile nakiye hesaplama yaparken “tahmini” fiyatlar almazsınız. hangi hizmeti nereden nereye, hangi araçla ve hangi ekstra hizmetle istediğinize göre siparişiniz hızlıca belirlenir. Ayrıca sipariş vermeden Taşımacım sipariş formunu kullanarak (hem uygulama hem de web üzerinden) hılzıca nakliye hesaplama yapabilir ve birebir fiyatı anında görebilirsiniz!

Taşımacım Nakliye Hesaplama Nasıl Yapılır?

Taşımacım uygulaması üzerinden kolayca nakliye hesaplama yapabileceğiniz 2 araklı yöntem mevcut.

Birincisi uygulama üzerinden kayıt olarak sipariş alanında adreslerinizi girer ve her aracımız için ayrı ayrı fiyatı saniyeler için görebilirsiniz.

İkincisi ise web üzerinden üye olmadan sipariş formu ile birinci seçenekteki gibi aynı işlemleri tekrarlayarak anında nakliye hesaplama yapabilirsiniz!

Nakliye hesaplama işleminde neleri dikkate alarak hesaplama yapıyorsunuz?

Nakliye hesaplama işlemi, yol, yakıt, ücretli geçiş gibi farklı değişkenler üzerinden (baz fiyatlar için fiyatlandırma sayfamıza bakabilirsiniz) hesaplanan bir otomasyon sistemiyle yapılır. Tüm nakliye hesaplama işlemi en güncel fiyatlarla anlık oalrak oluşturulur. 1 dakikanızı bile almayacak bir hızda anında fiyatları görebilirsiniz.

Sipariş anında yaptığım hesaplama sonrası ekstra ücret öder miyim?

Tüm fiyatlandırmamız belirlediğimiz hesap kriterlerine göre belirlenir. Bu hesap mantığımız için Fiyatlandırma sayfamıza buradan göz atabilirsiniz. Sipariş esnasında gördüğünüz fiyatlar sipariş sonunda sizden tahsil edilir ve herhangi ek bir ücret ya da ödemeyle karşılaşmazsınız. (Ekstra hizmet seçimi yapmanız fiyatı değiştirebilir. Örneğin 2. kat yukarısına taşıma yardımı vb. Bu durumda sipariş esnasında bilgilendirilirsiniz.)

Taşımacım nakliye hesaplama konusunda en güncel fiyata ulaşmanızı sağlayan, yenilikçi, kullanıcı deneyimi odaklı ve anında fiyat özellikleriyle donatılmış bir altyapıyla çalışır. Daha fazla bilgi almak için uygulamamızı yükleyebilir, nakliye hesaplama işlemini web üzerinden üye olmdan yapabilmek için web sitemizde menüde bulunan “Sipariş Oluştur” butonunu kullanarak hızlıca yapabilirsiniz!

Uygulamayı Hemen Şimdi İndirin

Uygulamamızı indirin!

Altta bulunan etiketlere tıklayarak uygulamamızı indirebilir, dilerseniz web uygulamamız üzerinden tarayıcınızdan kolayca sipariş oluşturabilirsiniz!